Publicat Recent

Lucratori la productie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, În weekend, Sarcină unică
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Abilități de organizare și atenție la detalii;

Condiții de muncă:

  • Salariu se negociaza la locul de munca
  • Regim de lucru:
         Full Time 8h (luni- vineri)
         Part Time: 4h, 6h  (luni- vineri)
  • Colectiv prietenos si pozitiv;
  • Utilaje performant și ambianță plăcută

Responsabilități:

  • Executarea finisajelor pentru articolele vestimentare
  • Curațarea/ verificarea articolelor

Telefon: [vezi telefon]067646524

Ne aflam or. Chişinău, Râșcani, str.Matei Basarab 1/3 , etaj 1, OF.4

Puteti ajunge cu troleibuze-10. autobuz N19, 26, 28, 37,47, 48,  ,rutiera-112, 130, 152, 162, 186

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant