Publicat Ieri

Specialist în Marketing Digital

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului: Căutăm un Specialist în Marketing Digital creativ și motivat pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing pentru aplicațiile noastre. Vei lucra la strategii de promovare și vei analiza performanța campaniilor.

Responsabilități:

  • Crearea și gestionarea campaniilor de marketing digital.
  • Monitorizarea și analiza performanței campaniilor.
  • Implementarea strategiilor de SEO și SEM.
  • Dezvoltarea materialelor de marketing și a conținutului pentru social media.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în marketing digital.
  • Cunoștințe solide în SEO, SEM, și marketing pe rețele sociale.
  • Abilități analitice și de raportare.
  • Creativitate și capacitatea de a dezvolta strategii inovatoare.

Pentru aplicare: Te rugăm să trimiți CV-ul tău, inclusiv o poză recentă, și să specifici salariul dorit la job.md@managercore.com

Despre companie

Manager  CORE
Solutie completa pentru managementul companiei tale

Manager CORE va ofera o platforma integrata pentru administrarea eficienta a afacerii dumneavoastra, cuprinzand solutii specializate pentru facturare, gestiune si stocuri, marketing si remarketing, administrarea documentelor si gestionarea alertelor.

Simplificati procesele operationale, imbunatatiti productivitatea si mentineti controlul asupra fiecarui aspect al companiei dumneavoastra cu Manager CORE.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte