Publicat Ieri

Помощник маляра на производство

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Обязанности:

  • Подготовка к покраске изделий;
  • Помощь основному  маляру при покраске изделий;
  • Шлифовка изделий

Условия работы:

  • Оклад от 650 лей  в день, от  [vezi telefon]13000-14000 лей в месяц;
  • График работы с понедельника по пятницу, с 9:00-18:00;
  • Официальное трудоустройство и полный соц. пакет.

Высылайте резюме на емайл: perselect7@gmail.com.

Контактный номер: [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Comunicare Time Management Lucru în echipa Empatie Adaptabilitate Învățare continuă Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte