Publicat Ieri

Продавец-консультант

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Новый магазин SPORTLANDIA (ул. Mihai Viteazul) поиске продавца-консультанта.

Обязанности:

  • консультирование клиентов относительно ассортимента, свойств и характеристик товара;
  • увеличение объёма продаж магазина.

Мы ждём вас в команде, если у вас:

  • есть среднее образование / средне-специальное / высшее;
  • есть опыт работы в продажах - желательно;
  • хорошие коммуникативные навыки.

Рассматриваем кандидатов и без опыта работы в продажах, но с желанием РАЗВИВАТЬСЯ.

Мы предлагаем:

  • зарплату 20 000 лей;
  • обучение от компании;
  • корпоративные скидки;
  • возможность личностного и профессионального развития в компании профессионалов.

Просим оставить ваше резюме на адрес электронной почты: hr@ab.md или звоните [vezi telefon]068177911

Trimite CV

Despre companie

MAGAZINUL DE articole SPORTIVE de la cele mai cunoscute branduri! Aici găsiți totul pentru sport și odihnă activă – de la cele mai simple articole până la echipamente moderne de ultimă generație.

MISIUNEA NOASTRĂ este: să contribuim la îmbunătățirea sănătății națiunii, prin promovarea unui stil de viață sănătos, practicarea sportului și odihnei active. Astfel îmbunătățind calitatea vieții clienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Mihai Viteazul 14