Informații de bază

Salariu:
de la 11 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Absolvent de studii superioare;
  • Experiență de lucru de la entry-level (mai puțin de 2 ani) la mid-level (2-5 ani);
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă în limba română;
  • Abilități solide analitice și de rezolvare a problemelor;
  • Abilitatea de a lucra în mod independent și a îndeplini termenele limită;

Studii:

  • superioare în domeniul economiei, jurisprudenţei;
  • cursuri de perfecţionare în domeniul managementului şi administraţiei publice,
    legislaţiei, controlului financiar public intern, sistemelor de calitate, tehnologii
    informaţionale.
  • Responsabilitățile candidatului

Responsabilitățile principale ale Auditorului Intern vor include următoarele:

  • Planificarea și conducerea auditurilor interne;
  • Evaluarea eficacității controlului intern și a proceselor;
  • Prepararea și prezentarea rapoartelor de audit;
  • Colaborarea cu echipa de management pentru a dezvolta soluții la provocările interne;
  • Mentenanța cunoștințelor actuale despre standardele de audit.

Oferta companiei

Oferim un salariu competitiv, începând cu 11500 MDL. În plus, veți avea oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a avea un impact semnificativ asupra operațiunilor institutului. De asemenea, oferim oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru plăcut și profesionist.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Institutul de Medicină Urgentă este o instituție medico-sanitară publică, care are misiunea de a răspunde promt la necesitățile medicale ale populației și a deservi cele mai grave cazuri din întreaga țară. Spitalul are în componenţa sa 7 departamente medicale dotate cu echipament performant pentru investigarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Toma Ciorbă, 1