Informații de bază

Salariu:
3 500 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Instituția Publică Teatrul Național „Eugene Ionesco” bd. Grigore Vieru 11, caută o persoană dinamică și responsabilă pentru a se alătura echipei în calitate de Însoțitoare de sală. Principala responsabilitate va fi să asigure o experiență plăcută și sigură pentru publicul nostru înainte și în timpul spectacolelor.

Responsabilități:

  • Întâmpinarea și ghidarea spectatorilor la locurile lor;
  • Verificarea biletelor la intrarea în sală;
  • Oferirea de informații legate de spectacol sau locație;
  • Asigurarea respectării regulilor de comportament în sală (ex. interzicerea utilizării telefoanelor mobile);
  • Supravegherea accesului în sală și a evacuării ordonate în caz de urgență;
  • Colaborarea cu restul echipei pentru desfășurarea în bune condiții a spectacolelor.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu publicul;
  • Punctualitate și seriozitate;
  • Atitudine prietenoasă și profesionistă;
  • Disponibilitate de a lucra în weekend și seara, în funcție de programul spectacolelor;

Beneficii:

  • Mediu de lucru cultural și dinamic;
  • Posibilitatea de a viziona spectacole;
  • Program flexibil în funcție de spectacole;

Dacă ești interesată să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email: resurse.umane.tnei@gmail.com sau mai multe detalii la nr. de telefon: [vezi telefon]078945112

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Grigore Vieru 11