Publicat Ieri

Домработница, живущая с семьей в Бельгии

Informații de bază

Salariu:
2 050 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Belgia, Bruxelles, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Un minimum de 2-5 ani de experiență într-un rol similar;
  • Abilitatea de a comunica eficient și de a se integra în cadrul familial;
  • Disponibilitatea de a lucra Full-time;
  • Abilități demonstrative de organizare și planificare;
  • Aptitudini pentru a menține un mediu de trai curat și organizat;
  • Capacitatea de a se adapta și a răspunde prompt cerințelor familiei.

Responsabilitățile candidatului:

Candidatul selectat va trebui să asigure curățenia generală a casei, să se ocupe de rufe, să pregătească mese, să supravegheze copii dacă este necesar și să se asigure că toate cerințele familiei sunt îndeplinite în timp și la un nivel înalt de satisfacție.

Oferta companiei

Oferim o remunerație competitivă de 2050 EUR, ocazia de a vă dezvolta cariera într-o companie de top și posibilitatea de a trăi în inima Europei, în Bruxelles. De asemenea, vă veți bucura de beneficiile sociale belgiene, care include asigurare de sănătate și concedii plătite.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Наша строительная компания ищет профессиональных людей, которые хотели бы работать в Бельгии. Кто хочет построить свое будущее в Бельгии.

Ищем людей в сфере строительства.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Belgia, Antwerpen, Vlemincksveld 64