Publicat Ieri

Ajutor de educator

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Preferabilă experiența, dar nu este necesară (nivel de intrare, mai puțin de 2 ani sau fără experiență)
  • Apreciem candidații cu abilități bune de comunicare, empatie și răbdare
  • Familiarizarea cu metodele de îngrijire a copiilor și competențe de prim ajutor sunt un avantaj
  • Disponibilitate pentru a lucra în echipă

Responsabilitățile candidatului:

  • Ajutorul la pregătirea materialelor didactice
  • Asistarea educatorului în implementarea activităților educaționale
  • Monitorizarea și supravegherea copiilor pentru a asigura un mediu de învățare sigur și pozitiv
  • Participarea la activități de curățenie și organizare a spațiului de joacă

Oferta companiei:

Oprim Original oferă un pachet salarial atractiv, începând cu 7000 MDL, mediul de lucru prietenos și un program flexibil ca parte a culturii noastre corporative. De asemenea, investim în dezvoltarea profesională a angajaților noștri, oferind formare regulată și posibilități de avansare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă credeti că această oportunitate este potrivită pentru dvs., trimiteți-ne CV-ul prin intermediul platformei delucru.md, subliniind experiența și abilitățile relevante pentru acest rol.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Telecentru, Str. Nicolae Testemitanu 37