Publicat Ieri

Vânzător-consultant "SPORTLANDIA" (str.Mihai Viteazu)

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Funcții și responsabilități:

  • informarea, consultarea clienţilor privind sortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • promovarea, vânzarea produselor.

Cerințe față de candidati:

  • studii medii/ speciale/superioare;
  • experienţă într-o pozitie similară - avantaj, dacă nu ai experiență, o dobândești la noi.

Abilităţi şi atitudini:

  • abilități de comunicare și de negociere;
  • responsabilitate, flexibilitate, punctualitate.

Condiții:

  • salariu 20 000
  • instruirea din partea companiei;
    oportunitatea de dezvoltare personală și profesională într-o companie de profesioniști.

Vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@ab.md">hr@ab.md sau sunați [vezi telefon]068177911.

Trimite CV

Despre companie

MAGAZINUL DE articole SPORTIVE de la cele mai cunoscute branduri! Aici găsiți totul pentru sport și odihnă activă – de la cele mai simple articole până la echipamente moderne de ultimă generație.

MISIUNEA NOASTRĂ este: să contribuim la îmbunătățirea sănătății națiunii, prin promovarea unui stil de viață sănătos, practicarea sportului și odihnei active. Astfel îmbunătățind calitatea vieții clienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte