Publicat Ieri

Magaziner pentru depozitul Sportlandia, Ciocana

Informații de bază

Salariu:
18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Funcții și responsabilități:

  • Primirea în gestiune a bunurilor;
  • Recepţionarea şi predarea mărfii;
  • Aranjarea mărfii în depozit;
  • Păstrarea documentelor justificative legate de stocuri;
  • Introducerea mărfii în stoc în baza documentelor de intrare;
  • Efectuarea transferurilor de marfa din stocul central în magazine si retur.

Cerințe față de candidat:

  • Studii speciale/superioare;
  • Starea de sănătate și fizică bună;
  • Experienţă într-o pozitie similară.

Abilităţi şi atitudini:

  • fluență în limba română și rusă;
  • responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate!

Condiții:

  • salarial fix 18000 lei;
  • instruire din partea companiei.

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@ab.md">hr@ab.md.

Despre companie

MAGAZINUL DE articole SPORTIVE de la cele mai cunoscute branduri! Aici găsiți totul pentru sport și odihnă activă – de la cele mai simple articole până la echipamente moderne de ultimă generație.

MISIUNEA NOASTRĂ este: să contribuim la îmbunătățirea sănătății națiunii, prin promovarea unui stil de viață sănătos, practicarea sportului și odihnei active. Astfel îmbunătățind calitatea vieții clienților.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte