Publicat Ieri

Șef depozit (Ciocana)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Funcții și responsabilități:

  • Asigurarea gestionării fizice a stocului de marfă;
  • Introducerea mărfurilor în stoc pe baza documentelor de intrare;
  • Asigurarea mișcării corecte a stocurilor;
  • Expedierea mărfurilor către clienți;
  • Managementul personalului.

Cerințe pentru candidat:

  • Studii medii sau superioare, preferabil în domeniul economic sau tehnic;
  • Cunoștințe de legislație privind gestionarea stocurilor;
  • Competențe în managementul personalului;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office);
  • Experiență în operațiuni de import/export și vamale;
  • Experiență minimă de 2 ani în domeniu.

Abilități și atitudini:

  • Spirit organizatoric;
  • Capacitatea de a lucra eficient cu personalul;
  • Rezistență la stres;
  • Punctualitate.

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@bomba.md">hr@bomba.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte