Publicat Ieri

Casier-operator în Ialoveni

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Funcții și responsabilități:

  • încasarea banilor pentru produsele oferite de magazin clienților prin intermediul aparatului de casă
  • informarea, promovarea produselor către clienți prin intermediu apelurilor telefonice (intrare /ieșire)
  • evidența, perfectarea, eliberarea cartelei de reduceri
  • eliberarea facturilor fiscale

Cerințe față de candidat:

  • studii medii/ speciale/superioare;
  • experienţă într-o poziție similară - avantaj.

Abilităţi şi atitudini:

  • fluență în limba română și rusă;
  • responsabilitate, punctualitate, confidenţialitate;
  • nivel bun de utilizare a calculatorului.

Condiții:

  • salariu de la 9000 lei
  • instruire din partea companiei
  • oportunitatea de dezvoltare personală și profesională într-o echipă de profesioniști
  • reduceri corporative la produsele din manazin

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@bomba.md">hr@bomba.md sau sunați [vezi telefon]068177911.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte