Publicat Ieri

Comisionar la depozit

Informații de bază

Salariu:
2 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Berlin, Frankfurt, Germania, În străinătate, Neckarsulm, Zeitz

Descrierea poziției vacante

Ești interesat să lucrezi într-o companie stabilă și dinamică din Germania? Căutăm comisionari motivați și responsabili pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai experiență de lucru într-un depozit sau dorești să dobândești această experiență, cunoști cifrele în limba germană și ești dornic să lucrezi într-un complex de depozit modern, această oportunitate este pentru tine!

Clientul nostru este o companie logistică de top cu mulți ani de experiență, care își asigură angajații cu condiții de muncă confortabile, salarii competitive și oportunități de creștere în carieră. Noi, agenția de muncă LutoGroup, garantăm angajare oficială, garanții sociale și suport complet în toate etapele procesului de angajare în Germania.

Cerințe:

  • Cetățenie UE sau paragraful 24;
  • Cunoașterea cifrelor în limba germană;
  • Experiența de lucru pe o poziție similară constituie un avantaj.

Locațiile Disponibile:

Oferim locuri de muncă în aproape toate orașele din Germania:

  • Straussfurt
  • Magdeburg
  • Berlin
  • Kitzingen
  • Bremen
  • Worms
  • Worth am Rhein
  • Kerpen
  • Krefeld

Condiții de Muncă:

  • Munca constă în colectarea și ambalarea produselor pe paleți.
  • Se folosesc cărucioare electrice și un sistem vocal (căști).
  • Instruirea necesară și introducerea în muncă sunt furnizate la locul de muncă.

Principalele Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei la locul de muncă.
  • Pregătirea paleților pentru expediere (împachetarea cu folie stretch).
  • În unele locații este necesară cunoașterea cifrelor în germană de la 0 la 1000.

Pentru mai multe informații, contactați-ne la:

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să îți începi cariera într-o companie logistică de top în Germania!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte