Publicat Ieri

Vânzător / Casier minimarket (Botanica, Codru)

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău, Codru

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • aranjarea produselor pe rafturi și completarea acestora;
  • monitorizarea termenelor de valabilitate a produselor;
  • deservirea cumpărătorilor la aparatul de casă și întocmirea documentelor de casă;
  • prepararea produselor de panificație din semifabricate congelate;
  • participarea la inventarieri.

Cerințe:

  • experiența anterioară de cel puțin 1 an într-o poziție similară;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • atitudine binevoitoare și amabilă.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • salariu de 8 000 lei.

Program de lucru: 4 zile lucrătoare și 2 zile de repaus.
Adresa magazinului: str. Potîrnichii 1, Codru

Abilități cheie
Rezistență la frustrare Adaptabilitate Lucru în echipa Comunicare Învățare continuă Etica în muncă
Trimite CV

Beneficii

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

MERCI - o rețea de minimarkete din Chișinău, poziționate în proximitatea locuințelor tale, pentru a-ți oferi acces rapid la produsele esențiale de zi cu zi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Codru, str. Potîrnichii 1