Publicat Ieri

Diriginte de șantier, Chișinău

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Strășeni

Descrierea poziției vacante

Clientul nostru, unul dintre cei mai mari producători și exportatori de vinuri și băuturi spirtoase din Republica Moldova. În legătură cu extinderea activității, compania anunță o poziție deschisă pentru funcția de Diriginte de șantier, Chișinău.

Responsabilități:

  • Asigurarea planificării și aplicării corecte a lucrărilor de construcții și reparații ale infrastructurii, inclusiv beciuri, depozite, vestiare și alte spații adiacente, pe termen lung și scurt;
  • Verificarea volumelor de lucru conform normelor în vigoare;
  • Repartizarea echipelor de constructori la începutul fiecărei zile de lucru;
  • Analiza zilnică a necesarului de materiale de construcție, în colaborare cu șeful depozitului;
  • Coordonarea cu furnizorii pentru achiziționarea materialelor de construcții și alte necesități;
  • Monitorizarea realizării lucrărilor de construcție conform contractelor, proiectelor și reglementărilor tehnice în vigoare;
  • Supravegherea echipelor de constructori și responsabilitatea pentru activitățile acestora;
  • Verificarea calității lucrărilor executate și monitorizarea permanentă a șantierului;
  • Participarea la recepția lucrărilor și întocmirea actelor de recepție;
  • Prezentarea raporturilor către Director despre lucrările efectuate;
  • Executarea altor sarcini suplimentare în afara programului de lucru la solicitarea Directorului, în conformitate cu Codul Muncii.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență de minim 5 ani într-o funcție similară;
  • Abilități practice în planificare, analiză, coordonare, raportare, monitorizare și documentare a informațiilor legate de activitatea desfășurată;
  • Calitati personale: amabilitate, disciplină, responsabilitate, aptitudini de comunicare și spirit de echipă;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel), imprimantă, copiator, scanner;
  • Cunoașterea cadrului legislativ relevant pentru activitatea întreprinderii;
  • Cunoașterea libilor româna și rusă la un nivel avansat.

Compania oferă:

  • Locația: Strășeni – Chișinău;
  • Grafic de muncă 5/2 de la 9.00 – 18.00;
  • Salariu se discută în cadrul interviuului;
  • Condiții de muncă adecvate, dotate corespunzător;

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: Dopomoga.Staffing@gmail.com, menționând titlul postului. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon: +[vezi telefon]373 782 08 500.

Despre companie

DOPOMOGA GROUP este fondatorul industriei Resurselor Umane din Republica Moldova și Ucraina.
Din 1994, DOCPOMOGA GROUP a conectat companii respectate cu specialiști de valoare.

DOPOMOGA GROUP  în Republica Moldova funcționeaza din 2006 și are trei genuri principale de afaceri:

- General Recruiting;

- IT Recruiting;

- HR Consulting: HR administrare, Salarizare, Revezuire salarii, Outstaffing.

 Mai mult de 15 de ani de experiență in Republica Moldova, Compania a căpătat o vastă experienţă de prestare a serviciilor pentru companii din urmatoarele segmente: fabricare şi vânzare, FMCG, retail, bănci și servicii financiare, industria minieră şi metalurgie, asistenţă medicală şi farmaceutică, telecomunicaţii, inginerie mecanică, știință, sectorul petrolier, chimie și petrochimie, agricultură, asigurări, construcţii şi materiale de construcţii, comerţ şi logistică de transport, energetică.

"Cunoastem, că în prezent, HR Managerii funcționează sub presiune și schimbări pe piața muncii.
Scopul nostru este de a vă completa afacerea cu experiența și cunoștințele în recrutare, pentru a oferi la timp specialiști necesari."

Cu respect, DOPOMOGA GROUP

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte