Publicat Ieri

Мебельная бригада / Сборщики / Установщики

Informații de bază

Salariu:
de la 1 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Elledar Luxury Home caută o echipă de mobilă / asamblatori / instalatori pentru a se alătura echipei noastre într-o poziție cu normă întreagă. Aceasta este o oportunitate excelentă pentru persoanele cu mai puțin de 2 ani de experiență care doresc să-și extindă cunoștințele și abilitățile în acest domeniu.

Cerințele față de candidat:

  • 4 absolvent de liceu sau echivalent.
  • Până la 2 ani de experiență în asamblarea / instalarea mobilei este preferabilă, dar nu este necesară.
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lucra eficient sub presiune.
  • Să poată lucra independent, dar și în echipă.

Responsabilități:

  • Asamblarea și instalarea mobilei conform instrucțiunilor de ansamblu.
  • Maintaining a safe and clean work environment.
  • Se așteaptă să se întâlnească cu standardele ridicate de calitate ale companiei.
  • Colaborarea eficientă cu membrii echipei pentru a îmbunătăți procesele de lucru.

Ofertă:

Compania Elledar Luxury Home oferă un salariu competitiv începând de la 1500 EUR, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru dinamic și pozitiv. Suntem angajat în promovarea egalității de șanse și valorizăm diversitatea în rândul angajaților noștri.

E-mail: ElledarDesign@gmail.com">ElledarDesign@gmail.com
Телефон: +[vezi telefon]37360444155(Constatin)

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, șos. Muncesti