Publicat Ieri

Tehnolog mobilă

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Elledar Luxury Home caută un Tehnolog mobilă, cu experiență entry-level, dispus să lucreze full-time în Chișinău. Candidatul ideal va fi pasionat de design-ul interior, cunoscător al tehnicilor de prelucrare a lemnului și va avea o înțelegere a proceselor de producție de mobilier.

Cerințele față de candidat:

  • Studii în domeniul designului interior sau cercetare-proiectare în industria mobilei;
  • Experiență profesională de 1-2 ani în producția de mobilă;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Capacitate de a lucra în echipă;
  • Cunoasterea programului Autocad.
  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Elaborare și implementare de tehnică și tehnologie în procesul de fabricație;
  • Îndeplinirea sarcinilor de tehnolog în procesul de producție al mobilei;
  • Cooperarea cu echipa de proiectare și producție pentru realizarea produselor;
  • Evaluarea și îmbunătățirea proceselor de producție.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru plăcut și profesionist, un salariu de la 1000 EUR pe lună și posibilitatea de dezvoltare într-o companie de prestigiu. Avem o echipă dinamică, orientată spre rezultate și vă oferim șansa de a face parte din realizarea unor proiecte unice și luxoase.

Expediați CV pe adresa ElledarDesign@gmail.com">ElledarDesign@gmail.com.
Contactati-ma la telefon [vezi telefon]061193345 Elena.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău