Publicat Ieri

Controlor comenzi la depozit | Контролер заказов на склад

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atribuții de serviciu:

  • verificarea produselor în depozit;
  • verificarea comenzilor;
  • Locul de muncă: depozit Nanu Market situat în or. Chișinău pe strada Constructorilor;
  • Program standard de lucru: 08:00-18:00, Luni-Vineri.

Cerințe:

  • Disciplina
  • Responsabilitate

Oferim:

  • Lucru stabil
  • Angajare legală
  • Salariu achitat la timp

Telefon pentru detalii: [vezi telefon]062193193.

Должностные обязанности:

  • Проверка товара;
  • Проверка заказов;
  • комплектация заказов;
  • Рабочее место: склад Nanu Market, расположенный в Кишинёве по улице Конструкторилор;
  • График работы: 08:00-18:00, понедельник-пятница.

Требования:

  • Дисциплина
  • Ответственность

Мы предлагаем:

  • Стабильную работу
  • Легальное трудоустройство
  • Стабильную заработную плату

Звоните по телефону [vezi telefon]062193193.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Team - building

Traininguri

Echilibru viață personală / profesională

Vouchere

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?