Publicat Ieri

Cosmetolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Aquaterra Beauty, o companie de vârf din Chișinău, Ciocana, angajează un cosmetolog cu experiență mid-level pentru a completa echipa de profesioniști. Dacă aveți peste 2-5 ani de experiență și iubiți tot ce ține de frumusețe și îngrijire, așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de cel puțin 2-5 ani în domeniu
  • Cunostințe aprofundate despre tehnicile și procedurile de cosmetologie
  • Capacitatea de a lucra în ture și disponibilitate pentru munca în echipă
  • Atenție la detalii, curățenie și organizare
  • Abilități excelente de comunicare și interacționare cu clienții

Responsabilitățile candidatului:

  1. Efectuarea procedurilor de cosmetologie conform standardelor companiei
  2. Oferirea de consultații clienților și recomandarea de tratamente și produse potrivite
  3. Mentinerea unui mediu curat și sigur în cadrul spațiului de lucru
  4. Menținerea, pregătirea și sterilizarea echipamentelor utilizate

Oferta companiei:

Vă oferim o oportunitate de a lucra într-un mediu profesional, cu un program în ture și un salariu stabil+%. La Aquaterra Beauty, punem accent pe dezvoltarea angajaților noștri, așadar oportunități de formare și perfecționare vor fi disponibile.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această metodă. Așteptăm cu interes aplicația dumneavoastră!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte