Publicat azi

Administrator de sistem

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Administrarea Windows Server 2019, 2022;
  • Administrarea 1C, MS SQL;
  • Administrarea VMware vSphere 7;
  • Administrarea retelei de calculatoare,cunostearea Mikrotik va fi un avantaj;
  • Supraveghere video cunosterea Trassir va fi un avantaj.

Beneficii:

  • O experienţă de învăţare alături de profesionişti;
  • Salariu motivant;
  • Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Team - building

Traininguri

Echilibru viață personală / profesională

Vouchere

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1
Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?