Publicat Ieri

Profesoară | profesor de limbă Engleză/Germană

Informații de bază

Salariu:
de la 300 USD
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce oferim:

  • Salariu Atractiv: 300 - 800$.
  • Program flexibil de lucru: 3-6 ore pe zi. Part-time sau Full-time.
  • Posibilitatea de a lucra de acasă.
  • Grafic de lucru adaptabil nevoilor tale.
  • Colectiv Prietenos și sprijin reciproc.
  • Angajare Imediată.

Responsabilități:

  • Predarea nivelurilor A1, A2, B1, B2 și cursurilor pentru copii.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniu (constituie un avantaj).
  • Experiență anterioară în predarea limbii engleze (constituie un avantaj).
  • Cunoașterea la nivel mediu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) și navigare pe Internet.
  • Abilități de organizare și planificare a activităților curente.
  • Fluență verbală în limba engleză.
  • Să dispui de un laptop personal.
  • Personalitate dinamică, comunicativă, prietenoasă și organizată.

Dacă ești pasionat de predarea limbii engleze/germană și îndeplinești cerințele de mai sus, te invităm să faci parte din echipa noastră!

Pentru cei interesați, vă rugăm să completați formularul următor: https://forms.gle/DdqPdqcgu6LBNQFr8.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău