Publicat Ieri

Manager de vanzari (Limbi straine)

Informații de bază

Salariu:
800 USD
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ce facem:
Creștem vânzările la nivel mondial prin analiza precisă a audienței și o strategie bine definită de vânzări și marketing.

Oferim:

  • Salariu de baza de la 800$ + bonusuri inalte (salariu ajunge la [vezi telefon]1000-1200$ chiar din prima luna)
  • Training de dezvoltare
  • Oportunitate de creștere în carieră
  • Teambuilding-uri și evenimente
  • Sărbătorirea aniversărilor și zilelor de naștere
  • Birou modern în centrul Chișinăului

Responsabilitățile:

  • Menținerea contactului cu clienții pentru a asigura vânzări/comenzi ulterioare
  • Susținerea prezentărilor de vânzări pentru o gamă variată de clienți potențiali
  • Oferirea de suport post-vânzare

Calificările necesare:

  • Simț de afaceri puternic și capacitatea de a atinge țintele de vânzări
  • Fluență în una din limbi Germana, Turca, Engleza, Italiana
  • Abilități bune de comunicare și negociere
  • Cunoștințe de bază în utilizarea programelor software pe calculator

Pentru a aplica pentru acest rol, te rugăm să trimiți CV-ul la: careersunitedteam@gmail.com.
Te rugăm să reții că doar candidații relevanți vor fi invitați la interviu.

Trimite CV

Despre companie

UnitedTeam is an international company with over 10 years of experience in online marketing and sales, fintech solutions, and exceptional customer support. With a strong presence worldwide and a branch in Chisinau, we are committed to delivering innovative solutions for our clients and their businesses.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru