Publicat Ieri

Spălător Auto ( Detailing )

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere poziției vacante:

Compania CIPAUTO, cu sediul în Chișinău, Botanica, este în căutare de personal pentru poziția de Spălător Auto (Detailing). Îți dorești un loc de muncă stabil, cu program full-time și salariu atractiv, de la 10000 MDL? Atunci, te așteptăm în echipa noastră, chiar dacă nu deții experiență în domeniu!

Cerințele față de candidat:
  1. Competențe de comunicare și lucru în echipă;
  2. Punctualitate, responsabilitate, seriozitate;
  3. Disponibilitate pentru program full-time;
Responsabilitățile candidatului:
  • Spălarea și curățarea vehiculelor conform standardelor companiei;
  • Verificarea detaliilor de curățare a vehiculelor;
  • Maintenanța zonelor de lucru curate și ordonate;
  • Corespunzător cu colegii și clienții într-un mod profesionist.
Oferta companiei:

În schimbul implicării tale, oferim un salariu competitiv, de la 10000 MDL, un mediu de lucru plăcut, cu oameni dedicați și posibilitatea de a învăța și a te dezvolta în cadrul companiei. Te vei bucura de toate beneficiile unui post full-time, inclusiv contract pe perioadă nedeterminată.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. Menționăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul acestei platforme. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Dacă acest rol / loc ți se potrivește, te așteptăm!

Mun.Chisinau, str. Gradina Botanica 9, telefon de contact - [vezi telefon]068200702 CV-ul poti expedia la adresa de email - sales.cipauto@gmail.com

Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Gradina Botanica St 9