Publicat azi

Femeie la curațenie

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Description Poziție Vacantă:

Firma Masbalt SRL, cu activitate în Chișinău, dorește să completeze echipa cu o persoană responsabilă și dedicată pentru postul de Femeie la Curățenie - Full-time. Dacă ești o persoană atentă la detalii, riguroasă, efectuezi cu succes sarcinile de la locul de muncă și dorești să te alături unei echipe dinamice, te așteptăm să ne trimiți CV-ul!

Cerințele față de Candidat:

  • Punctualitate și seriozitate;
  • Capacitate de organizare și planificare a tascurilor;
  • Capacitate de a lucra independent;
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă;

Responsabilitățile Candidatului:

Persoana angajată va asigura întreținerea și igienizarea incintei, utilizând mijloacele de curățare puse la dispoziție de firmă. În plus, va trebui să colaboreze cu membrii echipei pentru asigurarea unui mediu de lucru curat și plăcut.

Oferta Companiei:

Oferim un salariu competitiv în valoare de 10,000 MDL, un mediu de lucru plăcut și profesionist și oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei. Plata la saptamînă. Se face curat dupa lucrarile de reparatie. 5 zile în saptamîna.

Telefon: [vezi telefon]068300066

Trimite CV

Despre companie

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chisinau