Publicat Ieri

Medic Cardiolog

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Centrul Medical LiderMed din Orhei este în căutarea unui medic cardiolog dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în domeniu, motivat și dornic să oferiți îngrijiri medicale de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:
- Consultarea și diagnosticarea pacienților cu afecțiuni cardiace.
- Elaborarea și implementarea planurilor de tratament personalizate pentru diverse afecțiuni cardiace.
- Monitorizarea progresului pacienților și ajustarea terapiei în funcție de nevoile individuale.
- Colaborarea cu alți specialiști medicali pentru asigurarea unei îngrijiri comprehensive.

Cerințe:
- Diplomă de medic specialist în cardiologie.
- Experiență în diagnosticarea și tratamentul diverselor afecțiuni cardiace.
- Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți.
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii.

Oferta noastră:
- Mediu de lucru profesionist și stimulativ.
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
- Program flexibil de lucru, posibil doar câteva zile pe săptămână.
- Salariul motivant.

Trimite CV

Despre companie

Centru Medical in Orhei cu activitate de 9 ani.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, Mihai Eminescu 10