Publicat Ieri

Бухгалтер

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Компания, занимающаяся продажей оборудования для производства мебели, станков для обработки древесины, красок и лаков, клеевых систем.

Требования к кандидату:

  • Среднее или высшее профильное образование;
  • Опыт работы по специальности не менее 2 лет;
  • Уверенные знания и навыки работы в программе 1С 8, MS Office, Excel.

Обязанности:

  • Банковские операции;
  • Авансовые отчёты;
  • Ведение учёта дебиторской задолженности;
  • Кассовые операции;
  • Выписка налоговых накладных на отпуск товара.

Условия работы:

  • График работы: Понедельник - Пятница 08:30 - 17:30;
  • Зарплата: 13 000 леев нетто с повышением до 15 000 леев после испытательного срока;
  • Возможности профессионального роста и непрерывного обучения.

Желающие могут отправить своё резюме на электронный адрес: tv60@search4staff.com
Для получения дополнительной информации, пожалуйста, звоните: [vezi telefon]060 422 844

Abilități cheie
Adaptabilitate Excel
Trimite CV

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău