Publicat Ieri

Hamal/ Грузчик, Sculeni

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În weekend
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Buiucani, Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Gestionare, recepție, depozitare marfa;
  • Predare marfa către alte departamente;
  • Efectuare acte de gestiune.

Cerințe:

  • Persoana activă, organizată, cu spirit de echipă, responsabila care își dorește un loc de muncă stabil;
  • Atitudine pozitivă;
  • Capacitate de lucru în echipă.

Noi vă oferim:

  • Salariu fix lunar 6000 curat la mina + bonusuri;
  • Programul de lucru ( luni-vineri 7:00-15:00) sâmbătă (08:00-12:00);
  • Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, etc);
  • Loc de muncă stabil si interactiv;
  • Locație: srt. Mesager 1, în apropiere de fabrica Viorica.

Dacă sunteti sigur că vă căutăm anume pe dvs, scrieți-ne chiar acum sau telefonați la numărul de telefon [vezi telefon]079204401.

Despre companie

Studio Moderna este o companie internationala, cu o cooperare in mai mult de 20 tari, cu peste 20 ani de experienta. Astazi suntem liderul e-comertului multi-channel si al platformei direct-la-consumator in Europa Centrala, de Est (ECE) si Rusia. Una dintre cele mai importante valori ale companiei noastre este aceea de a avea grija de clienti si angajati. Anume din acest motiv Studio Moderna a intrat in Top 10 Angajatori din Republica Moldova pentru anul 2016.

Suntem de succes in ceea ce facem pentru că angajam, dezvoltam și imputernicim persoanele inteligente care au pasiunea de a aduce o contributie semnificativa la afacerea noastra. Incurajam și admiram pe cei care fac si pe cei care misca lumea din jurul lor. Alaturati-va în calatoria noastra pentru a oferi o experienta extraordinara cu marcile și produsele pe care le iubesc utilizatorii nostri.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Mesager 1A