Publicat Ieri

Manager(Logist,Achiziții,Export)(Fabrica de cusut)

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Fabrica de cusut , specializată în export articole de vestimentație este în căutarea unui Manager(Logist,Achiziții,Export) pentru a gestiona și inregistra tot procesul logistic. Dacă ești comunicativ, organizat și îți place lucru dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.
Responsabilități:

  • Organizarea procesului logistic și de comunicare cu Clienții privind exporturile, transportatori , vamă, brokeri , asigurarea procesului de încărcare, packing list, invoices, asigurarea cu cutii, padoane.
  • Verificarea mărfii înainte de încărcare cantitativ.
  • Raportarea informației către managerii superiori și clienți.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu este un avantaj ar constitui experiența în Logistcă, achiziții.
  • Cunoștințe digitale (Excel, Microsoft Word);
  • Competențe sociale de comunicare, negociere și relaționare;
  • Deprinderi de time management și organizatorice;

Beneficii:

  • Pachet social deplin;
  • Remunerarea pe măsură in jur de 12 000 lei in dependență de experiență.
  • Posibilitate de creștere salarială conform performanțelor
  • O bogată și diversă cultură corporativă;
  • Program stabil de muncă: 8 ore/zi luni-vineri, Grafic la 9:00-17:30

Dacă te simți că acest rol este despre tine și esti pregătit să dai start unei noi experiențe - aplică aici: cv@easyhr.md sau sună la [vezi telefon]068400744.

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Uzinelor 8