Publicat Ieri

Bucătar

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Midpoint, o companie cu reputație în domeniul hospitalier, caută să completeze echipa cu un Bucătar experimentat pentru sediul din Chișinău, Centru. Acesta va fi responsabil de prepararea diverselor feluri de mâncare care respectă reglementările și standardele noastre de calitate. Programul de lucru va fi în ture, oferind oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și provocator.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru ca bucătar de minim 2 ani
  • Calificări relevante în domeniu
  • Abilitatea de a respecta procedurile de igienă și siguranță alimentară
  • Aptitudini excelente de gestionare a timpului
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru rapid

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea mâncărurilor conform rețetelor și standardelor noastre de calitate
  • Păstrarea curățeniei în bucătărie și respectarea procedurilor de igienă
  • Participarea la planificarea meniurilor și la inventarierea stocurilor
  • Colaborarea cu personalul de servire pentru a asigura o experiență culinară excelentă pentru clienții noștri

Oferta companiei

Midpoint oferă un salariu competitiv de 15000 MDL, în plus cu curățenie la locul de muncă, un mediu amical și oportunități de dezvoltare profesională continuă. Compania noastră respectă și promovează egalitatea de șanse la angajare.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a vă alătura echipei noastre de profesioniști pasionați, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. Apreciem fiecare candidatură și garantăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei noastre. Așteptăm cu interes aplicațiile dvs.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Albisoara 4