Publicat Ieri

Patiser / Brutar

Informații de bază

Salariu:
de la 11 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Panni Bakery este o patiserie artizanală, amplasata în Mun. Chișinău, bulevardul Stefan cel Mare și Sfânt nr. 133. Ne propunem să oferim întotdeauna cea mai bună calitate posibilă oaspeților noștri și un mediu plin de oportunități de dezvoltare profesională colegilor noștri.

Suntem bucuroși să anunțăm o oportunitate de angajare în echipa noastră de patiserie!

Căutăm un patiser cu experiență, pasionat și talentat să se alăture echipei noastre.

Cerințe:

  • Experiență anterioară;
  • Seriozitate și dorință de muncă,
  • Responsabilitate, profesionalism și creativitate;
  • Cunoștinte de bază despre tehnologia preparatelor culinare (lucrul cu aluatul);
  • Fire pozitivă, proactiv, energic.

Responsabilități:

  • Coordonarea coacerii de pâine, plăcinte și a altor produse de patiserie;
  • Preparare și frământarea aluatului împreună cu ajutorul de patiser;
  • Abilitatea de a găsi soluții creative, asumându-și îndatoririle și sarcinile atribuite.
  • Graficul de munca este de 2 zile lucrătoare urmate de 2 zile libere de la orele 06:00 - 18:00

Pentru mai multe detalii, vă rog să ne contactați!
Vă așteptăm în echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

Panni Backery este un nou concept de patiserie din Republica Moldova. Ne-am propus sa fabricăm produse de panificație, patiserie și cofetărie de înaltă calitate, prin care ne dorim să aducem în casele consumatorilor noștri bucuria și emoția unui produs sănătos, calitativ și cu un gust autentic.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Bulevardul Ștefan Cel Mare și Sfânt nr. 133