Publicat Ieri

Montator sisteme ventilare și condiționare

Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerinte fata de candidat:

  • Capacitatea de a citi și interpreta schițe tehnice.
  • Posibil si (fără experiență)
  • Foarte bune abilități de lucru în echipă

Responsabilități:

  • Montarea corectă a sistemelor de ventilație și aer condiționat
  • Mentenanța și reparațiile necesare în cazul defectelor la sistemele de ventilație și aer condiționat
  • Garantarea funcționării eficiente a sistemelor de ventilație și aer condiționat

Oferta companiei:

Noi oferim un salariu cuprins între 13.000 - 16.000 MDL, oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru foarte plăcut și dinamic.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. completat prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Panouri Sandwich STRAAL

Compania noastră are propria bandă de producere a panourilor sandwich STRAAL, respectiv are si o vastă experienţă în domeniul soluţiilor profesionale pentru construcţii, proiecte industriale şi rezidenţiale din panourilor sandwich.

Oferim clienților confort şi calitate cu ajutorul sistemelor de panouri termoizolante pentru perete şi acoperiş, într-o gamă variată de tipodimensiuni, destinate construcţiilor comerciale, rezidenţiale, industriale şi agrozootehnice.

panourisandwich.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant