Publicat Ieri

Manager transport

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Absolvent studii medii sau superioare
  • Cunoștințe de operare pe calculator, navigare pe internet și cunoașterea pachetului Microsoft Office
  • Persoana organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă
  • Cunostințe de limbă engleza, sau o altă limbă străina reprezintă un avantaj

Responsabilități:

  • Introducerea comenzilor de transport in softul companiei
  • Emiterea facturilor către clienții interni și externi
  • Predarea / preluarea documentației de la rutele de transport aferente comenzilor clientilor,
  • verificarea, prelucrarea și întocmirea dosarelor pentru fiecare cursă în parte

Beneficii Oferite:

  • Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil
  • Condiții de lucru moderne și ergonomice
  • Angajare cu includerea întregului pachet social

Vă rugăm să expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul dorit la e-mailul: hr@incargo.md">hr@incargo.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Calea Mosilor 38