Publicat Ieri

Supervizor call center

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Firma noastra Protest cauta un supervizor cu experienta cu cunostinte de limba romana si experienta intr-un call center!

Lucrăm cu o bază de clienți din România care au achiziționat deja produsele noastre. Dacă știți să comunicați persuasiv prin telefon, să gestionați obiecțiile și să obțineți rezultate, alăturați-vă nouă!

Responsabilitati:

  • Managementul echipei de contact center și integrarea noilor angajați;
  • Modelarea procesului de instalare și vânzare a unui program de comunicare pentru procesul de mașină al unei întreprinderi eficiente de control al calității;
  • Motivarea și pregătirea echipei pentru a obține rezultate înalte;
  • Activități administrative ale unității, elaborarea scenariilor de vânzări și materialelor de instruire;
  • Interacțiunea cu departamentele aferente pentru coordonarea activităților;
  • Coordonarea angajatilor si analiza indicatorilor de grup;
  • Efectuarea lucrărilor;
  • Selectarea unei echipe de manageri de vanzari in colaborare cu departamentul HR. Asistență în pregătire și
  • adaptare.

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 1 an ca supervizor într-un call center;
  • Cunoașterea limbii române la un nivel nu mai mic de C1. limba rusă B2;
  • Experienta in managementul vanzarilor;
  • Abilitatea de a analiza și evalua tendințele pieței și avantajele competitive;
  • Abilități puternice de leadership și motivare a echipei, capacitatea de a crea un mediu de lucru extrem de profesional și productiv;
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a stabili relații de încredere cu clienții și colegii;
  • Abilitatea de a lucra pe o bază de rotație;
  • Rezistență ridicată la stres și organizare.

Termenii nostri:

  • Lucru complet de la distanță cu un program de 2/2 timp de 10 ore;
  • Salariu mare: salariu 745 euro + KPI (salariul se discuta cu candidatul de succes);
  • Bonus în numerar pentru fiecare prieten referit la companie.
  • Trimiteți răspunsul dvs. și vă vom contacta. Ne vedem la interviu!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Anglia, Londra, Suite 6032 128 Aldersgate Street