Publicat Ieri

Diriginte de șantier

Informații de bază

Salariu:
30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Locație: Botanica, str. Grenoble 128/8
Program: Luni-Vineri, 8:00-18:00; Sâmbătă ocazional
Salariu: 30 000 NET + % din proiect

Responsabilități:

  • Monitorizarea, coordonarea și controlul lucrărilor de construcție.
  • Verificarea proiectelor și asigurarea calității acestora.
  • Supravegherea respectării tehnologiei de execuție.

Beneficii:

  • Cazare asigurată - Gratuit.
  • Cheltuieli de transport acoperite.
  • Diurnă zilnică de 100 lei.
  • Oportunități de creștere în carieră.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul tehnic. (certificat de atestare tehnico-profesionala)
  • Certificat valid de Diriginte de șantier.
  • Experiență în domeniu.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Abilități de leadership și organizare.
  • Număr de contact: [vezi telefon]079848038 sau trimiteți CV la următorul email: abdulfaruzan6@gmail.com
Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy HR! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care vă oferă cele mai sigure poziții de muncă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Grenoble 128/8