Informații de bază

Salariu:
5 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat

  • Serios și dedicat
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă
  • Cunoștințe bune de limba română
  • Prezintă un avantaj posesia permisului de conducere

Responsabilități

Candidatul selectat va avea următoarele responsabilități: securizarea proprietății companiei, supravegherea accesului în clădire și monitorizarea zonelor de securitate. Va trebui să ia decizii rapide și eficiente în situații de urgență și să fie în permantență în alertă.

Oferta companiei

Compania Jolly Alon & Business Center se angajează să ofere un salariu competitiv de 5500 MDL și un mediu de lucru profesionist și prietenos. De asemenea, oferă candidatului care va fi selectat un program full-time și posibilitatea de a se dezvolta profesional.

Depunerea candidaturii

Ești gata să te alături echipei noastre? Trimite-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Jolly Alon Hotel & Business Center vrea să își mărească Echipa!
Dacă ești o fire pozitivă, cu zâmbetul pe buze, te întelegi bine cu toată lumea vin-o în echipa noastră.

Beneficii:

  • Mediu de activitate interesant
  • Salariu competitiv
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare personală
  • Alimentație gratuită
  • Echipă prietenoasă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Maria Cibotari 37