Publicat Ieri

Receptionist/ Receptionistă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania FAN Courier oferă o oportunitate interesantă pentru un post de Receptionistă full-time. Angajatul va asigura o interacțiune eficientă și prietenoasă cu clienții la punctul nostru de lucru din Chișinău, Ciocana. Cunoașterea limbilor română și rusă este esențială pentru reușita în acest post.

Cerințele față de candidat

  • Studii gimnaziale / liceale sau superioare;
  • Experiență de lucru în domeniul serviciilor de cel puțin 2-5 ani;
  • Abilități excelente de comunicare, atât în limba română, cât și în limba rusă;
  • Capacitatea de a gestiona multiple sarcini de lucru;
  • Atitudine pozitivă și un abordare orientată către client.

Responsabilitățile candidatului

  • Oferirea unui nivel înalt de servicii pentru clienți;
  • Înregistrarea și gestionarea corespondenței și a coletelor;
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a e-mailurilor companiei;
  • Actualizarea bazei de date cu informații ale clienților;
  • Abilitatea de a oferi informații corecte și complete clienților.

Oferta companiei

În schimbul dedicării și a muncii tale, oferim un salariu competitiv, un mediu de lucru stimulant și posibilități de dezvoltare în cadrul companiei. În plus, vei avea oportunitatea de a lucra cu o echipă de profesioniști și de a contribui la succesul unei companii cunoscute pe piața de curierat.

Procesul de depunere a candidaturii

Suntem nerăbdători să cunoaștem potențiali candidați. Te rugăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
Învățare continuă Lucru în echipa Adaptabilitate Excel Rezistență la frustrare
Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Despre companie

FAN Courier oferă locuri de muncă de top alături de curieri dedicați și o echipă gata să primească mereu noi membri!

Din 1998 în România, din 2021 și în Republica Moldova

Prezența FAN Courier în Republica Moldova a venit ca răspuns la cererea clienților pentru un serviciu de curierat modern, rapid și de încredere, atât pentru livrările interne, cât și pentru cele transfrontaliere.

Prin investițiile în tehnologie, infrastructură și inovație plănuite pe piață locală ne propunem să devenim rapid alegerea evidentă a clienților și să ajungem liderul pieței de curierat în Republica Moldova, loc pe care îl ocupăm, cu mândrie, din 2006 pe piața din România.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Industriala, 75