Publicat Recent

Director comercial

Informații de bază

Salariu:
25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul economic, marketing etc.
  • Experiență profesională minim 3 ani într-un post similar.
  • Abilități excelente de negociere și comunicare, construirea relațiilor de încredere cu clienții și partenerii.
  • Capacitatea de a organiza și direcționa procesul de muncă la rezultat.
  • Responsabilitate și inițiativă.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a stimula creșterea vânzărilor și a atinge obiectivele companiei.
  • Urmărirea comenzilor clienților de la introducrea comenzii până la livrarea și facturarea mărfii.
  • Realizarea și prezentarea de rapoarte periodice privind performanța vânzărilor.
  • Conducerea, coordonarea și organizarea echipei de vânzări.
  • Asigurarea respectării regulilor de organizare a showroom-ului.
  • Coordonarea planului de vânzări și asigurarea implementării acestuia.

Oferim:

  • Salariu motivant pentru candidatul potrivit.
  • Condiții favorabile de muncă.
  • Lucru într-o echipă tânără și cooperantă.
  • Pachet social deplin.
  • Program de muncă: L-V 08:00-17:00
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Petricani 17/3