Publicat Ieri

Depozitar / completator comenzi

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Avem nevoie de completator comenzi de piese auto

Program:

  • 8:30-18:00 (de luni pînă vineri);
  • 8:30-15:00 (sîmbăta).

Cerințe:

  • responsabilitate, punctualitate, atenție;
  • abilități de învățare;
  • capacitatea de a face față unui regim de muncă alert.

Acceptăm și candidații fără experiență sau studenți.
Responsabilități:

  • descărcarea produselor livrate și verificarea conformității lor;
  • aranjarea produselor în depozit;
  • selectarea produselor din stoc conform comenzilor, etc.

Oferim:

  • un salariu stabil de la 10 000 lei și bonusuri de performanță;
  • mese gratuite;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită;
  • oportunități de carieră.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@avalon.md. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: [vezi telefon]060376633 - Oxana

Despre companie

Autoservice Avalon Club vă oferă serviciile de diagnostică, reparaţie, spălare  automobilelor Toyota, Lexus și a altor mărci de auto. Cea mai amănunțită și precisă curățare chimică a interiorului. Știm ce le lipsesc altora. Calitatea garantată. La fel vindem piese și accesuari auto. Compania este înregestrată pe piata Moldovei din 2012.

Наша компания — это команда профессионалов с более чем двадцатилетним опытом работы на рынке автозапчастей в Молдове. Мы являемся частью сети Avalon Club, которая специализируется на предоставлении широкого спектра услуг автосервиса и оптовой продаже автозапчастей.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Transnistria, 3