Publicat Ieri

Adjunct șef depozit

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Сerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate;
  • experiența anterioară de cel puțin 3 ani într-o poziție similară;
  • experiență în conducerea unui colectiv de cel puțin 15 persoane;
  • abilitatea de a stabili obiective și a urmări îndeplinirea lor;
  • o bună cunoaștere a proceselor din depozit (recepția, depozitarea, colectarea comenzilor,
  • expedierea, inventarierea);
  • cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel, 1C.7 și sistemelor de
  • management al depozitelor;
  • abilități de leadership, gîndire sistemică.

Responsabilități:

  • organizarea și asigurarea funcționării neîntrerupte a depozitului în conformitate cu prioritățile
  • stabilite;
  • organizarea activității subalternilor ținînd cont de tehnologia aprobată, normele și regulile de
  • prelucrare a mărfurilor și prevederile legislației RM;
  • asigurarea utilizării raționale a suprafeței depozitului, urmărirea amplasării corecte a valorilor
  • materiale și mărfurilor cu respectarea normelor și regulilor de păstrare și marcare a mărfurilor în
  • celulele de depozitare;
  • controlul corectitudinii întocmirii documentelor de însoțire a mărfurilor.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
  • salariu negociabil;
  • condițiile bune de lucru ( duș, masa, cai, cafea )

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@avalon.md, telefon pentru informatii - [vezi telefon]060376633, Oxana

Despre companie

Autoservice Avalon Club vă oferă serviciile de diagnostică, reparaţie, spălare  automobilelor Toyota, Lexus și a altor mărci de auto. Cea mai amănunțită și precisă curățare chimică a interiorului. Știm ce le lipsesc altora. Calitatea garantată. La fel vindem piese și accesuari auto. Compania este înregestrată pe piata Moldovei din 2012.

Наша компания — это команда профессионалов с более чем двадцатилетним опытом работы на рынке автозапчастей в Молдове. Мы являемся частью сети Avalon Club, которая специализируется на предоставлении широкого спектра услуг автосервиса и оптовой продаже автозапчастей.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Transnistria, 3