Publicat Ieri

Îngrijitor încăperi McDonald's Botanica

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Tură de noapte, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ai vrea să faci parte dintr-o echipă dinamică?

Munca unui angajat este foarte importantă pentru fiecare unitate McDonald's. Lucrând cu noi într-o atmosferă plăcută, vei învăța toate subtilitățile acestei profesii.

Cerințe:

  • Dacă ești o persoană care:
  • E atent(ă) la detalii, ești organizat(ă), ești responsabil(ă) și de încredere.
  • Atunci te așteptăm cu drag la noi în echipă!

Programul de Lucru:

  • Program flexibil de 4,6,8 ore de la 3 la 5 zile lucrătoare pe săptămână
  • Orele de lucru de la 22:00 la 06:00

Responsabilități:

  • Asigurarea curățeniei în zona de servire a restaurantului, culisele restaurantului și spațiilor de producere.
  • Curățarea și igienizarea încăperilor, inclusiv a echipamentelor și ustensilelor.
  • Colectarea și gestionarea deșeurilor.

Beneficii

Program flexibil

Despre companie

Compania McDonald's este bine cunoscută în Republica Moldova - suntem una dintre primele mărci de renume mondial care a intrat pe piaţă. Primul restaurant a fost deschis în aprilie 1998 iar ulterior am completat formula succesului cu încă sase restaurante, reuşind astfel a deservi anual mai mult de 2 milioane de clienţi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, bd. Dacia 21/1