Publicat Ieri

Recruiter

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Experiență de muncă în domeniul HR nu mai putin de 1 an
  • Abilități de prioritizare a sarcinilor, initiativă şi capacitate de a lucra independent
  • Viteză înaltă de muncă și de asimilare a informației
  • Atenție la detalii
  • Cunoașterea limbii române, ruse;
  • Cunoaşterea aplicațiilor Microsoft Office,  Excel.

Beneficii:

  • Condiții confortabile de muncă
  • Lucrul într-o echipă de oameni pasionați de ceea ce fac și cu nivel înalt de profesionalism.
  • Salariu motivant.

Responsabilități:

  • Organizarea şi coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
  • Planificarea şi organizarea instruirii personalului; coordonarea procesului de adaptare şi integrare a noilor angajaţi; activitati de stimulare a angajatilor, evaluarea performanței, etc.
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv;
Trimite CV

Despre companie

Rețeaua de magazine JARDI, sunt magazine moderne, situate convenabil, cu toată infrastructura necesară (locuri de parcare, terminale de plată,etc.) și o echipă de angajați cu înaltă calificare.
Lanțul de magazine JARDI oferă clienților o selecție largă de produse, un sortiment actualizat în permanență, și  mărfurile sunt plasate în așa fel încât cumpărătorul să-și petreacă un minim din timp în magazin. Aprovizionarea cu mărfuri către magazinele Jardi provine direct de la producătorii autohtoni, precum și de la parteneri străini.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chisinau ,Dacia 35