Publicat Recent

Educator/oare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere:

Grădinița ,,Orfeu” își mărește echipa și este în căutarea unei educatoare pasionate și dedicate, care își dorește să contribuie la formarea celor mici într-un mediu plin de căldură și creativitate.

Cerințe:

  • Studii de specialitate în domeniul educației timpurii
  • Experiență anterioară în lucrul cu copiii de vârstă preșcolară (nu este esențială, dar constituie un avantaj)
  • Empatie, răbdare și o pasiune autentică pentru lucrul cu copiii

Responsabilități:

Candidatul selectat va avea responsabilitatea de a contribui la dezvoltarea și implementarea unui curriculum educațional inovator, asigurând în același timp un mediu de învățare sigur și înțelegător pentru fiecare copil.

Oferta companiei:

  • Un mediu de lucru prietenos și colaborativ.
  • Posibilitatea de a aduce o contribuție semnificativă la dezvoltarea unui curriculum inovator.
  • Salariu atractiv, negociabil în funcție de experiență și calificări.
  • Program de lucru: Full-time, Part-time.

Sediul este localizat în Chișinău.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Macilor, 37