Publicat Ieri

Chelner

Informații de bază

Salariu:
7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat

  • Un nivel ridicat de profesionalism și respect față de clienți
  • Aptitudine bună de comunicare și de a lucra în echipă
  • Capacitate de a lucra eficient într-un mediu fast-paced
  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru
  • Abilitatea de a învăța rapid detalii despre produsele noastre
  • Bună cunoștință a limbii române

Responsabilitățile candidatului

  • Servirea clienților într-un mod prompt și amabil
  • Prezintă cu precizie meniul și produsele noastre
  • Colaborează eficient cu restul echipei
  • Mentine curățenia și ordinea în zona de servire

Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru liniștit și plăcut, în care vă puteți dezvolta abilitățile de chelner. (Ne asigurăm că clienții noștri adoptă un comportament respectuos față de personalul nostru.) De asemenea, oferim șansa de a lucra într-o echipă tânără și dinamică.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă ești în căutarea unui mediu de lucru prietenos și te consideri potrivit pentru această poziție, te invităm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, sat Peresecina