Publicat Ieri

Angajam agenți vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Brașov, Galați, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea de agenți vânzări: persoane dedicate, cu abilități excelente de comunicare și negociere, și orientat spre atingerea obiectivelor.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Identificarea și contactarea clienților
  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți
  • Promovarea și vânzarea produselor serviciilor
  • Realizarea obiectivelor de vânzări

Cerințe:

  • Experiență în vânzări (minim 1,5-2 ani)
  • Abilități de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate
  • Cunoștințe de Microsoft Office
  • Permis de conducere categoria B
  • Persoana dispusa pentru deplasari

Oferim:

  • Dezvoltare profesională continuă
  • Suport pentru  planurile tale de dezvoltare ale carierei
  • Pachet financiar compus din salariu fix si comision din incasari [vezi telefon]5000-8000 lei
  • Training-uri de specialitate
  • Oportunitatea de a învaţă de la experți;
  • Tichete de masa.

Aplicare: Trimite CV-ul la adresa de email elena.kusnir@elefant-tools.ro

Alătură-te echipei noastre!

Despre companie

Suntem o companie specializata in distributia si importul de produse DIY, cu sediul in Bucuresti, Otopeni

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Otopeni, str. Avram Iancu 38