Publicat Ieri

Persoana de serviciu

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Atitudine pozitivă și profesională
  • Aptitul de a efectua sarcini diverse și de a ajusta prioritățile cu ușurință
  • Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a-și asuma responsabilitatea responsabilităților

Responsabilitățile candidatului:

Responsabilitățile pentru această poziție includ păstrarea spațiilor curate și ordonate, spălarea vaselor de bucătărie, aspirarea și ștergerea prafului. Datoria ta va fi să te asiguri că toate spațiile sunt mereu curate și primitoare.

Oferta companiei:

Sobor Family Resort oferă un mediu de lucru plăcut și sigur, cu un program flexibil. Salariul este negociabil și vom discuta detalii specifice în timpul procesului de recrutare. Suntem un angajator egalitar, fiecare membru al echipei noastre fiind valoros și tratat cu respect.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă trimiteți CV-ul completat prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Château Sobor este un resort de familie aflat între dealurile domoale ale regiunii Stăuceni, întinse către soare. Complexul cuprinde spații elegante de cazare, restaurant și terasă în aer liber, piscină deschisă, sală de evenimente și cramă cu piviniță și spațiu pentru degustări.
În preajma castelului din piatră se întinde un domeniu vast cu podgorii și livezi de nuci, gutui, meri și migdali, străjite de pădure.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte