Publicat Ieri

Manager Spații Comerciale

Informații de bază

Salariu:
de la 3 000 EUR
Program de lucru:
Full-time, Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă sunteți în căutarea unui job plin de satisfacții și oportunități, atunci postul în calitate de manager spatii comerciale  în compania inHub Imobil poate fi alegerea potrivită pentru dumneavoastră.

Compania garantează:

  • Venit lunar nelimitat;
  • Instruire profesională continuă;
  • Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei;
  • Echipă profesionistă, puternică și prietenoasă, deschisă spre colaborare.

Responsabilitățile unui Manager Spații Comerciale:

  • Studierea pieţei de profil;
  • Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi;
  • Cunoaşterea şi vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă (limba engleză constituie un avantaj);
  • Interacţiunea directă cu clientul în vederea identificării celei mai bune oferte de vânzare/cumpărare sau închiriere a imobilului;
  • Consultaţii juridice şi asistenţa clienţilor la birou, notar, etc.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul imobiliar măcar de un an;
  • Atârnare și abordare profesională la locul de muncă;
  • Organizare, amabiltate și orientatare către rezultate.

ATENȚIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: info@inhub.md cu mențiunea ”Manager Spații Comerciale” sau vă invităm să ne contactați direct la numărul de contact: +[vezi telefon]37368503636.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. București 36/1