Publicat Ieri

Agent imobiliar (chirie)

Informații de bază

Salariu:
de la 2 000 EUR
Program de lucru:
Full-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă sunteți în căutarea unui job plin de satisfacții și oportunități, atunci lucrul în calitate de agent imobiliar (chirie) apartamente în compania inHub Imobil poate fi alegerea potrivită pentru dumneavoastră.

Compania garantează:

  • Venit lunar nelimitat;
  • Instruirea obligatorie a începătorilor;
  • Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei;
  • Echipă profesionistă, puternică și prietenoasă, deschisă spre colaborare;

Responsabilitățile unui Agent Imobiliar în domeniu:

  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor potențialilor clienți;
  • Încheierea contractelor;
  • Dorința de a munci și câștiga de la mult la mai mult.

Cerințe:

  • Cunoaşterea şi vorbirea fluentă ale limbilor română şi rusă;
  • Atârnare și abordare profesională la locul de muncă;
  • Organizare, amabiltate și orientatare către rezultate.

Lipsa experienței nu este un lucru important, deoarece noi îți oferim acces la cele mai puternice training-uri zilnice de a deveni un expert imobiliar în cadrul companiei InHub Imobil!

ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: info@inhub.md cu mențiunea ”Specialist Imobiliar (Vânzări)” sau vă invităm să ne contactați direct la numărul de contact: +[vezi telefon]37368503636.

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. București 36/1