Publicat azi

Manager de zona

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și supervizarea activităților operaționale în zona alocată;
  • Gestionarea echipelor locale și asigurarea unei comunicări eficiente între sediul central și filialele din teritoriu;
  • Monitorizarea performanței vânzărilor și implementarea strategiilor pentru atingerea obiectivelor de business;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii locali;
  • Identificarea oportunităților de creștere și dezvoltare a afacerii în regiunea gestionată;
  • Asigurarea conformității cu politicile și procedurile companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în poziții de management sau coordonare (minim 3 ani);
  • Excelente abilități de leadership și capacitatea de a motiva echipe;
  • Orientare spre rezultate și abilități excelente de planificare și organizare;
  • Cunoștințe solide de analiză a datelor și raportare;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări frecvente;
  • Comunicare eficientă și capacitate de a construi relații puternice cu clienți și parteneri.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie în continuă creștere;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Mașină de serviciu, telefon și laptop;
  • Training-uri și programe de dezvoltare pentru a te ajuta să atingi potențialul maxim.

Dacă ești pregătit să faci parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Toți candidații ale căror CV-uri îndeplinesc cerințele vor fi contactați.

Despre companie

Suntem o companie specializata in distributia si importul de produse DIY, cu sediul in Bucuresti, Otopeni

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, Otopeni, str. Avram Iancu 38