Publicat Ieri

Muncitor auxiliar

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Apt de muncă fizică;
  • Seriozitate și punctualitate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Capacitatea de a învăța rapid;
  • Dorința de a se dezvolta profesional.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să ajute la diverse activități de construcție;
  • Să efectueze lucrări generale de curățenie pe șantier;
  • Să asigure securitatea pe șantier prin respectarea procedurilor de sănătate și securitate în muncă;
  • Să participe la programul de formare oferit de companie.
Oferta companiei:

La LOID CONSTRUCTION SRL, oferim oportunități semnificative de dezvoltare personală și profesională. În plus, oferim un salariu competitiv de 500 MDL/zi, beneficiind de un program full-time. Îți vei dezvolta abilitățile și vei avea oportunitatea să lucrezi alături de o echipă de profesioniști.

Procesul de depunere a candidaturii:

Ești gata să te alături echipei noastre? Trimite-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica