Informații de bază

Salariu:
2 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj;
  • Permis de coducere cat B; (vechime min 1 an)
  • Limba engleza sau germana - constituie un avantaj.
  • Responsabilitate, rezistenta la stres;
  • Disponibilitate la program prelungit, cunostinte.

Condiții de muncă:

  • Program de lucru full time;
  • Contract de munca pe perioda nedeterminata;
  • Concedii conform legislației;
  • Se ofera cazare contra cost;
  • Echipament de munca, Telefon, GPS;

Responsabilități:

  • Llivrarea pachetelor pt GLS si DPD in timpul programat.

      +[vezi telefon]49 17617045745

       mihaelastanciu@semmelmann.org

Beneficii

Mobil

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Uniformă

Cazare pentru cei care se relochează

Despre companie

Suntem o companie de transport cu aproape 100 de angajați. Căutăm șoferi pentru serviciul de coletărie cu permis de conducere categoria B ( livrari pt GLS si DPD).De asemenea, căutăm șoferi pentru livrarea de mărfuri generale (livrari pt Kühne+Nagel). Pentru aceasta este nevoie de un permis de conducere categoria C sau C1 cu intrare 95 și card tahograf.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Germania, Rennerod, Hauptstraße 65